Enca publikon një video, sapo ka dalë nga dushi

Enca Haxhia është shfaqur natyrale. Këngëtarja Enca Haxhia, ka vednosur që si rrallëherë me ndjekësit e saj ta ndajë një postim ku shfaqet pa grim, shkruan lajmi.net. E sapo dalë nga dushi, këngëtarja e ka publikuar në Instagram një video në të cilën duket nayrale. Kësaj videoja ia ka bashkangjitur edhe një tjetër ku shihet

Continue Reading →

Rrjedhin fotot nudo të lojtares së golfit

Paige Spiranac (26), një lojtare e golfit, është bërë me famë botërore, me mbi 2 milionë ndjekës në rrjetet sociale. Pamja e saj tërheq shumë burra, dhe njëri prej të dashurve të saj postoi foton e saj nudo pas ndarjes. “Ishte e tmerrshme të merreshin mesazhe dhe foto të tilla. Jam ndjerë e prekshme”, tha

Continue Reading →