Blerona tregon çka po i mungon

Blerona Zeqiri është ndër moderatoret më të suksesshme shqiptare. Bukuroshja veç punës së saj si drejtuese emisioni shpesh përflitet në mediat rozë për pamjen e saj të jashtme, shkruan “Kosovarja”.   Ajo nuk i ndalë pozat joshëse sidomos pas humbjes së peshës dhe transformimit të saj. Blerona merr komente të shumta nga ndjekësit në Instagram, prej

Continue Reading →

Pamela Anderson nuk po bëhet rehat

Modelja problematike Pamela Anderson nuk po mund të bëhet rehat. Nga rubrika “Martesa që zgjasin më pak se periudha e izolimit nga Koronavirusi”, Pamela Anderson raportohet se është ndarë nga bashkëshorti Jon Peters, më pak se dy javë nga ceremonia sekrete e martesës. Çifti u martua muajin e shkuar, 35 vite pas takimit të tyre

Continue Reading →

Kjo shfaqje e Taynës sikletavë komentuesit

Rep artistja nga Prizreni Tayna, po arrin që të marr vëmendjën me secilën paraqitje që bën, kjo për shkak të vecantisë që ka poashtu edhe për shkak të linjave trupore perfekte që posedon. Tayna është duke i shijuar shumë sukseset e këngëve të saj, të cilat prej lansimit arrijnë të shndërrohen në hite, shkruan Kosovarja.

Continue Reading →