VV: qeveria s’rrëzohet pa PDK-në

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Aliu deklaron se bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë nuk ka kuptim të ndodhin pa fituesin e zgjedhjeve, ndërsa potencon se vendi në këtë proces po përfaqësohet nga njerëz pa legjitimitet e të paaftë. Takimin e të enjtes në Bruksel dhe atë që pritët të mbahet në Uashington mes dy vendeve,

Continue Reading →